Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

HIFU pod oczy – czy warto?

Strona główna » Blog » HIFU pod oczy – czy warto?

HIFU pod oczy cieszy się całkiem dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej. Nie ma się temu co dziwić, bo charakteryzuje go całkiem wysoka skuteczność. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg HIFU pod oczy, warto byłoby dowiedzieć się czegoś na jego temat. Dzięki temu będziemy mogli ocenić, czy zabieg ten ma szansę nam pomóc, czy też nie.

HIFU pod oczy jakie jest przebieg zabieguHIFU pod oczy – jaki jest przebieg zabiegu?

HIFU pod oczy to przykład nieinwazyjnego zabiegu współczesnej medycyny estetycznej. Nie jest więc konieczne podanie pacjentowi znieczulenia. W trakcie tego zabiegu, lifting wykonywany jest przy pomocy specjalnego lasera emitującego ultradźwięki. Efektem tego jest pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do intensywnej odnowy i regeneracji. Warto zaznaczyć, że urządzenie jest wyposażone w tak zwane mechanizmy chłodzące, dzięki czemu nie trzeba obawiać się żadnych podrażnień. Oczywiście bezpośrednio po zabiegu HIFU może pojawić się pewne zaczerwienienie, ale nie jest ono uciążliwe i powinno ustąpić stosunkowo szybko. Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do nawet 120 minut. Wiele zależy od tego, jaki obszar skóry jest poddawany zabiegowi.

Co ciekawe, aby efekty były satysfakcjonujące, wystarczy wykonać jeden zabieg. Rezultaty utrzymują się bardzo długo, bo nawet do dwóch lat.

Sprawdź też jak niwelować zmarszczki pod oczami!

HIFU pod oczy – jak działa na skórę pod oczami?

HIFU pod oczy bardzo korzystnie działa na stan skóry. Wiele osób decyduje się wykonać HIFU na worki pod oczami. To na pewno dobry pomysł.

Dzięki zabiegowi skóra stanie się:

  • jędrniejsza
  • wygładzona
  • gęstsza

Można będzie więc pozbyć się wielu problemów skórnych, nie tylko uporczywych worków. HIFU pod oczy pomoże także na zmarszczki, które pojawiają się w okolicy oczu wyjątkowo szybko. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że pełnią efektów będziemy mogli cieszyć się dopiero po około 3-6 miesiącach od wykonania zabiegu HIFU. Wskazana jest więc cierpliwość.

Lusime - krem na cienie pod oczami

LUSIME
SKUTECZNY SPOSÓB NA CIENIE POD OCZAMIKUP TERAZ

HIFU pod oczy – jak przygotować się do zabiegu i w jaki sposób postępować po nim?

HIFU pod oczy jest zabiegiem, który nie wymaga jakiegoś szczególnego przygotowania. Na pewno trzeba upewnić się co do tego, że nie występują żadne przeciwwskazania do poddania się zabiegowi. HIFU pod oczy na pewno nie będzie wskazany u kobiet w ciąży oraz u matek karmiących piersią. Z dobrodziejstw tego zabiegu nie będą mogły korzystać także osoby zmagające się z nowotworami oraz z różnego rodzaju infekcjami, które dotyczą obszaru zabiegowego. Ponadto, przeciwwskazaniem będzie rozrusznik serca. Niektóre przeciwwskazania mają na szczęście charakter przemijający. Po ich ustąpieniu możliwe będzie więc poddanie się zabiegowi HIFU. Po zabiegu także nie jest konieczne jakieś specjalne postępowanie. Od razu można będzie powrócić do swoich codziennych aktywności.

Podsumowując, HIFU pod oczy to zabieg charakteryzujący się dużą skutecznością. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z odpowiedniego przygotowania. Najważniejsze jest upewnienie się co do tego, że nie ma żadnych przeciwwskazań do poddania się zabiegowi HIFU. Efekty mogą być satysfakcjonujące przede wszystkim dla osób, które zmagają się z wiotką, pozbawioną jędrności skórą.


Bibliografia:

1. Klar, A., Krupińska, B., & Marcisz, C. (2020). Przebieg przewlekłej obturacyjnej choroby płuc u czynnych i byłych palaczy. Część I–występowanie zaostrzeń choroby i leczenie. Piel Zdr Publ, 10(2), 107-114.
2. Kuźniar, B. (2000). Wpływ wieloletniego palenia tytoniu na występowanie objawów ze strony układu oddechowego. Nowiny Lek, 69, 243.

10 głosów

Komentarze

Olga L - 2022-07-27 15:47:33

Mnie nie stac wiec tyle ile moge to radze sobie w domu sama czyli oczyszczam dokladnie, masuje i nakladam kremy.

Justyna - 2022-07-20 10:32:37

Daje bardzo dobre! Nie tylko hifu pod oczy się robi ale też na zmarszczki ❤️ Miałam robione na zmarszczkę palacza i polecam każdemu ❤️

monika 28 - 2022-07-13 18:31:05

jestem ciekawa jakie efekty to realnie daje na np. cienie pod oczami

Opinie o Lusime - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊