Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Lusime

Strona główna » O Lusime

Kosmetyki Lusime powstały z myślą o pielęgnacji skóry wokół oczu z tendencją do powstawania cieni. Produkuje je laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, które jest na rynku od 2015 roku.

Nie wykorzystujemy chemicznych dodatków

W naszych produktach zastosowano w pełni bezpieczny, ekologiczny konserwant akceptowany przez ECO-CERT, a kosmetyk należy zużyć w ciągu 24 miesięcy.

verdelab-ikonZrezygnowanie z potencjalnie szkodliwych składników chemicznych to część filozofii naszej marki. Nie wykorzystujemy substancji, które mogłyby podrażnić, czy wysuszyć skórę, a także tych, co do których istnieje ryzyko magazynowania w organizmie. Dla nas najważniejsze jest stosowanie tych składników, które mają faktyczny, pozytywny wpływ, a tak działają właśnie naturalne wyciągi i olejkimówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Naturalne składniki aktywne to siła Lusime

W Lusime główną rolę odgrywają składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które są wysoko skoncentrowane. Są one starannie dobierane tak, aby nawilżać skórę, redukować cienie, zmniejszać worki oraz zmarszczki. Wykorzystujemy szereg składników, a wśród nich możemy wymienić np.: olej śliwkowy, niacynamid, kofeinę, witaminę E oraz olej z opuncji figowej.

Justyna Masal - kosmetologSkładniki wykorzystywane w Lusime mówią same za siebie. Od razu uwagę zwraca wysoka koncentracja cennych składników aktywnych, jak olejki i ekstrakty, nie zapominając o cennych witaminach. W codziennej pracy z klientami to właśnie takie produkty polecam do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, także między specjalistycznymi zabiegamimówi Justyna Masal – Ochotny, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Naszych kosmetyków nie testujemy na zwierzętach!

Lusime zrodziło się z ogromnej pasji do natury i tego, co ma najlepszego do zaoferowania. Co również się z tym wiąże, nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Lusime to najlepszy wybór

Sięgając po Lusime, otrzymują Państwo naturalne kosmetyki, które nie maskują problemów skóry, ale faktycznie z nimi walczą. Z kosmetykami Lusime dostają Państwo kompozycję naturalnych składników aktywnych, które są bezpieczne i łagodne dla skóry. Czego Państwo nie dostaną? Chemicznych dodatków, które mogą podrażnić i wysuszyć skórę, a także negatywnie wpłynąć na całe ciało.

Lusime to odpowiedzialna pielęgnacja delikatnej okolicy oczu.

Opinie o Lusime - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊