Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Czy kolagen rybi do picia działa przeciwzmarszczkowo?

Strona główna » Blog » Czy kolagen rybi do picia działa przeciwzmarszczkowo?

Kolagen rybi do picia cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród osób, które chcą zachować młody wygląd swojej skóry na dłużej. Zanim jednak sięgniemy po rybi kolagen do picia, przyjrzyjmy się jego właściwościom. Dzięki temu dość szybko będziemy mogli ocenić, czy specyfik ten może nam pomóc, czy też niekoniecznie. 

Jakimi właściwościami charakteryzuje się kolagen rybi do piciaJakimi właściwościami charakteryzuje się kolagen rybi do picia?

Kolega rybi do picia charakteryzuje się całkiem wieloma cennymi właściwościami.

Przede wszystkim, warto docenić go ze względu na: 

  • zdolność do zwiększania elastyczności skóry
  • działanie nawilżające
  • działanie ujędrniające i napinające
  • zdolność do łagodzenia podrażnień

Kolagen rybi do picia jest szczególnie wskazany po ukończeniu 25 roku życia, gdy stopniowo zaczynają zanikać włókna kolagenu i elastyny w skórze. To właśnie wtedy zaczynają dręczyć nas pierwsze zmarszczki. Kolagen w płynie do picia może pomóc nam także wtedy, gdy na naszej skórze nie widać jeszcze oznak starzenia. Profilaktyka jest bowiem zdecydowanie łatwiejsza niż zwalczanie istniejących już problemów.

Sprawdź również: Krem pod oczy na cienie

Czym kolagen rybi do picia różni się od tabletek i kremów?

Kolagen rybi do picia wydaje się być całkiem ciekawą alternatywą dla kolagenu w formie tabletek. Szczególnie mocno będą zadowolone z niego osoby, które mają problemy z ich połykaniem. Poza tym, uważa się, że kolagen rybi do picia działa na cerę lepiej niż ten w tabletkach. Jeżeli chodzi zaś o kremy z kolagenem, można uznać je za dość skuteczne. Działają one jednak od zewnątrz, podczas gdy kolagen w proszku do picia pomaga walczyć ze zmarszczkami również od środka.

Lusime - krem na cienie pod oczami

LUSIME
SKUTECZNY SPOSÓB NA CIENIE POD OCZAMIKUP TERAZ

Kolagen rybi do picia – czy są jakieś przeciwwskazania do jego stosowania?

Kolagen rybi co picia może być co do zasady stosowany przez każdą osobę, która chce zadbać o wygląd swojej skóry, a także o stan swoich kości i stawów. Niemniej jednak, istnieją pewne przeciwwskazania do sięgania po kolagen rybi do picia. Otóż przede wszystkim, nie będą mogły sięgać po niego osoby wykazujące nadwrażliwość na ten składnik. Musimy mieć na uwadze to, że w kolagenie do picia znajdują się zazwyczaj także inne substancje, które pełnią rolę pomocniczą. Należy zatem dowiedzieć się, czy nasz organizm nie wykazuje na nie nadwrażliwości. Przedstawicielki płci pięknej oraz kobiety karmiące piersią muszą pamiętać o skonsultowaniu się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji jakimkolwiek kolagenem.

Kolagen rybi do picia – podsumowanie najważniejszych informacji

Kolagen rybi to picia to dość powszechnie stosowany produkt. Jak najbardziej może on pomóc pokonać oznaki starzenia się skóry. Mimo jego skuteczności, należy pamiętać o tym, że nie powinno się opierać walki ze zmarszczkami wyłącznie na kolagenie. Trzeba również pamiętać o właściwie zbilansowanej diecie, bogatej w owoce, warzywa, nasiona i orzechy. Nie zapominajmy o rezygnacji z wysoko przetworzonej żywności, takich jak chipsy czy pizza. Jednym z elementów walki ze zmarszczkami powinna być również odpowiednio dobrana pielęgnacja skóry. Jeżeli zainwestujemy w naturalne sera, oleje oraz kremy, możemy liczyć na bardziej spektakularne i zdecydowanie szybsze efekty.


Bibliografia:

1. Photodermatology Photoimmunology and Photomedicine. 2010;26(6):311-7
2. Aging. 2012;4(1):3-12
3. Krutman J, Gilchrest B. Skin Aging. Berlin, Germany: Springer; 2006

7 głosów

Komentarze

marlena jurczyk - 2023-07-15 12:04:24

najlepszy kolagen rybi do picia to taki który ma jak najmniejsze cząsteczki. z tego samego powodu kolagen wołowy nie wchłania się tak dobrze i nie pomaga na urodę - nie ma szansy się przedostać tak gdzie trzeba. masa cząsteczkowa powinna być mniejsza niż 4500 daltonów. wtedy będzie mógł się ten kolagen rybi do picia wchłonąć.

Claudia - 2023-07-09 20:18:30

Widziałam jakieś różne oznaczenia na opakowaniach i to sugeruje że są lepsze i gorsze produkty? Jak to wybrać by działało?

aniela - 2023-07-06 10:51:37

są też smakowe, więc nie jest to takie okropne w smaku. nie próbowałam takiego bez ulepszaczy smaku, więc się nie wypowiem o tym. tak czy inaczej oceniam działanie na bardzo dobre. im dłużej piję tym są lepsze efekty.

Opinie o Lusime - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊